KAMENNÝ OBCHOD Kráska v HRADCI KRÁLOVÉ

KRÁSKA v Hradci Králové - kamenný obchod s mým kompletním sortimentem. Na e-shopu moc toho nemáme, vytíženost pracovní zatím časově nedovoluje fotit, popisovat a doplňovat novinky. Proto zavítejte do mého kamenného obchodu Kráska v Hradci Králové. Tam je novinek stále dost a každý týden doplňuji. Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Soboty od 9 do 11 hodin. Adresa je Střelecká 839, ale vchod z Gočárovy třídy vedle optiky Panenka, kousek od Ulrichova náměstí. V nabídce najdete nejen můj kompletní sortiment, šaty, sukně, haleny, tuniky, mikiny, kalhoty, kabátky, obrazy a oděvní doplňky, ale také díla jiných autorů, výrobců či dodavatelů jako jsou např. keramika, šperky, přírodní kosmetika, čaje, malby na plátně, nejrůznější dekorace a jiné a jiné radosti a potřebnosti. Přijďte si potěšit svoje tělo i duši.

Rozumím

PRŮVODCE

O NAKUPOVÁNÍ

Vítejte v mé virtuální prodejně. Oděvy, které se Vám v e-shopu zobrazí, jsou již vyrobené a skladem, připravené k odeslání. A to pouze v tomto konkrétním vyhotovení a velikosti, vždy po jednom kuse. U každého oděvu najdete v popisu výrobku základní informace, včetně naměřených obvodů a délek v klidovém stavu.

Dopravu objednávky po České republice až k Vám máte u mě zdarma. Vzhledem k tomu, že jsem autor všech výrobků a též osoba starající se o provoz e-shopu, včetně odesílání objednávek, mějte prosím trpělivost. Vaše objednávka bude expedována do 3 – 10 pracovních dnů, dle Vámi zvoleného způsobu platby. Buď na dobírku nebo předem převodem na účet. Součástí každé objednávky je i vratný formulář, který umožní jednoduché vrácení zboží, nebude-li Vám vyhovovat. Z pohodlí domova a bez zkoušení tak můžete bezpečně a spolehlivě nakupovat. Máte-li ovšem rádi zkoušení, ráda Vás uvítám osobně ve své ateliérové prodejně v Doubravici čp. 177 u Dvora Králové nad Labem, GPS souřadnice 50°24´9.451´´N, 15°45´49.746´´E. V prodejně mám kompletní nabídku z e-shopu. Nutno se však se mnou telefonicky domluvit na tel. čísle 608 93 93 18.

O VÝROBĚ A ODĚVECH

Letos se již 14. rokem věnuji volné výtvarné a návrhářské tvorbě. S láskou připravuji autorské oděvy. Návrhem počínaje a vlastní výrobou konče. Dekoruji je ručním barvením a malbou, každý kus je jedinečný a označený signaturou Ka. Než oděv získá konečnou tvář, projde velmi složitým a zdlouhavým výrobním procesem a mnohokrát mýma rukama. Přechody barev a flíčky nejsou vada, vznikají při barvení výrobku a dodávají dílu originalitu.

V mé kolekci najdete dva druhy oděvů. Modely vyráběné v malých kolekcích, stejného střihu, v různých velikostech, barvách a malbách. Ty mají svá jména. A modely, které tvořím pouze v jednom provedení jako jeden jediný neopakovatelný originál. Ten je označen zvláštní visačkou „jediný“ a názvem Ka1.

Použité materiály jsou většinou přírodní a české výroby. Materiálové složení najdete na všité etiketě na rubní straně. Výrobek je též označen nalepovací etiketou mé značky a etiketou s velikostí v průkrčníku. Ty před prvním praním odlepte. Nejsou stálé v praní. Šetřím tímto Váš čas při párání etikety, která bývá často nepříjemná při nošení.

Oděvy jsou vysrážené, po vyprání nemění svůj tvar, velikost ani barvu.

O PRANÍ

Praní doporučuji v pračce na 40 stupňů Celsia, otočené naruby. První praní odděleně nebo se stejně barevným prádlem, může lehce zabarvit prací lázeň. Výrobek je ustálen, jedná se pouze o zbytkové barvivo. Používejte prací prášek na barevné prádlo, možno i aviváž. Sušte též naruby, sluneční paprsky by mohly barvám ublížit. Sušení v sušičce nedoporučuji. Žehlete po lícní straně, malby se na žehličku nepřichytí. Materiály mající mačkaný vzhled se nežehlí, jinak vrapování rozžehlíte. Po namočení opět docílíte mačkaného vzhledu.

„Použité motivy jsou dílem Kateřiny Hornychové Baliharové a jsou chráněny autorským zákonem.“ Vážení a milí, přeji Vám příjemný nákup.

Navštivte také Hajn.cz - Kožené kabelky a doplňky